01-07 жовтня Івано-Франківськ
“Брама 2018″– понад 40 різноманітних подій:

      • Відкриття фестивалю – презентація першої конкурсної збірки фентезі оповідань “Брама”;
      • Зустрічі з відомими письменниками;
      • Книжковий ярмарок;
      • Презентації нових книг;
      • Фестиваль кіно;
      • Зустрічі з акторами та режисерами;
      • Автограф-сесії;
      • Фестиваль косплею та поп-арту;
      • Відкриття арт-об’єкту “Брама”;
      • Дитяча локація;
      • Закриття фестивалю церемонія нагородження переможців літературного конкурсу.

1 жовтня
15.30 Театр-кіно Люм’єр
Відкриття ІІ Міжнародного фестивалю фентезі Брама та показ фільму «Брама» (Вхід вільний)

2 жовтня
16:30 Театр-кіно Люм’єр Показ фільму «Моллі Мун»
18.00 Книгарня Є Лекція від голови журі конкурсу фентезі-оповідань Брама Мирослава Кошика «Чому НЕ треба писати, як Толкієн»

3 жовтня
16:30 Театр-кіно Люм’єр Фільм «Чоловік, який вбив Дон Кіхота»

4 жовтня
18:15 Театр-кіно Люм’єр
Прем’єра фільму «Веном” (Вартість квитка 70 грн)

5 жовтня
10.00 Наукова конференція (Михайло Назаренко, Олеся Стужук та ін)
18.00 Творча зустріч з Володимиром Єшкілєвим (Володимир Єшкілєв (Івано-Франківськ)
21.40 Театр кіно Люм’єр Показ фільму “Місто, в якому не ходять гроші” за книгою Кузьми Скрябіна

6-7 жовтня
10.00-18.00 Площа перед ПНУ (вул. Шевченка, 57) Книжковий ярмарок та ярмарок хенд-мейду

6 жовтня
10.00-18.00Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57)
Лекторій – тематичні зустрічі з відомими письменниками, перекладачами, видавцями (Вхід вільний)

10.00 Дискусія: «50 відтінків “Відьмака”» Учасники: Олеся Стужук, Сергій Легеза, «Ідеографіка». Модератор Володимир Арєнєв

11.00 “Як припало вже в Імперії…”: стімпанк між Сходом та Заходом” (лекція) Сергій Легеза (Дніпро)
Авторська зустріч з перекладачем Олексою Негребецьким (Київ)

13.00 Дискусія: “Забуті тіні українського кінофентезі” (Учасники: Михайло Назаренко, Ярослав Войцешек, Іван Малкович)

15.00 “Кожен чоловік і кожна жінка – зірка”, лекція про творчість та вплив Алістера Кровлі (Лекція Євген Лір (Мелітополь)

16.00 Творча зустріч з Дарою Корній (Львів)

17.00 Лекція «Мир-город і Світ-город: міф Гоголя» (Михайло Назаренко (Київ)

18.00 Творча зустріч з братами Капрановими. “Містика, еротика, детектив – рецепт Приворотного зілля для читачів”. (Брати Капранови (Київ)
12.00 Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57)

Презентація збірки оповідань-переможців конкурсу Брама-2017
11.00 Театр кіно Люм’єр Дитяче свято від Kazka Production
12.00 Театр кіно Люм’єр Дитячий перегляд мультфільму “Смолфут”

18.00 Філармонія Вистава “Rosa das Rosas”. (Львівський ансамбль старовинної музики “Kings & Beggars”, Студії старовинного танцю “Джойссанс” та “Beltaine”) Вхід вільний

19.00 Тематичний ГлуздоГерць “Вікторина вигаданих світів” (Остап Українець, зареєстровані учасники )

7 жовтня
10.00-16.00 Прикарпатський Національний університет ім. В.Стефаника (вхід з вулиці Шевчанка, 57)
12.00 Творча зустріч з польською письменницею Анною Каньтох (Катовіце, Польща).

13.00 Лекція «По обидва боки Диканьки: фантастика в українській літературі ХІХ століття» узгодити (Михайло Назаренко (Київ)

Генеральний телевізійний партнер:

Генеральний партнер: